Pro zdravější život.

Přinášíme dokonalost do všeho,
co děláme, rychle a vytrvale.
/O Aurovitas

O Aurovitas

Společnost Aurovitas, spol. s r.o. jako součást skupiny Aurobindo Pharma patří celosvětově mezi top 10 společností na trhu v oblasti prodeje generických léků. Působí již na 150 trzích po celém světě a má více než 20 000 zaměstnanců. Ve 4 z 11 evropských států patří mezi top 10 Gx společností. Aurovitas je součástí globální farmaceutické společnosti – skupiny Aurobindo Pharma s evropským ústředím v Londýně.

Aurovitas, spol. s r.o. je jednou z firem skupiny Aurobindo Pharma spolu s:

Actavis – Deutschland, Actavis Francie, Arrow Generics,
Puren Pharma, Milpharm Pharma, Helix Healthcare,
Novagen Pharma, Aurobindo Pharma Rumunsko,
Aurobindo Pharma Itálie, Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.

Aurobindo Pharma Group je jednou z předních společností působících v oblasti vývoje, výroby a marketingu generických léčiv a léčivých látek pro farmaceutický průmysl. Léky Aurobindo Pharma Group jsou vysoce kvalitními ekvivalenty originálních léčiv. Pro pacienty je důležité, že obsahují stejnou účinnou látku, fungují na stejném principu a obvykle se liší pouze názvem a atraktivnější cenou.

Nabídka společnosti se v České republice zaměřuje na generické léky, Rx a OTC, doplňky stravy, ale také zdravotnické prostředky.

Naše Poslání

Poskytnout přístup k co nejširšímu portfoliu vysoce kvalitních léků šitých na míru terapeutickým potřebám českých pacientů.